Menu

VIN Sprawdzenie

Mamy skandal na rynku. Ponad 73% aut "bezwypadkowych" na sprzedaż to w rzeczywistości auta po poważnych wypadkach. Jak mamy VIN, sprawdzenie prawdziwej historii pojazdu jest wygodne oraz szybkie.

Samochód to wysoki wydatek, dlatego warto dowiedzieć się co tak naprawdę się kupuje. Aby otrzymać prawdziwą historię auta w Autoraport wystarczy VIN, sprawdzenie trwa kilka sekund.

Prawdziwa historia auta

Kupujący auto używane stara się uniknąć bycia ofiarą oszustwa. Z tego powodu, wie jak bardzo ważne jest to, aby otrzymał prawdziwą historię pojazdu a nie sfałszowaną przez sprzedawcę czy importera.

Taki kupujący życzy sobie dane o pojeździe z niezależnego i wiarygodnego źródeła. Autoraport jest właśnie taką firmą niezależną, która dba o dostęp do autentycznych i wiarygodnych danych.

VIN, gdzie się ten numer znajdzie?

Jedyna informacja które jest nam potrzebna by sprawdzić Autoraport to numer VIN. Dobrze wiedzieć, że bardzo łatwo jest ten numer odzyskać. Można to nawet zrobić bez zangażowania właściciela samochodu. Numer VIN znajdzie się:

Bardzo ważne jest aby numer VIN na każdej tabliczce oraz w dokumencie był identyczny.

Przykładowy Autoraport

Możesz zobaczyć przykładowy Autoraport, czyli wiarygodna historia pojazdu:

przykładowy Autoraport

Autoraport i VIN, sprawdzenie prawdziwej historii pojazdu

Kupujący wie, że nie chce zostać oszukany. Nie chce kupić kota w worku, który może kosztować fortune nie tylko finansowo, ale też pod kątem zdrowia a nawet utraty życia. Kupujący wie, że nie chce zostać ofiarą oszustwa. Autoraport powstał właśnie dla takiej osoby, która docenia uczciwość, wiarygodność oraz udane zakupy pojazdu.

Wpisz VIN poniżej, otrzymaj prawdziwą historię pojazdu i nie daj się oszukać!

Sprawdź prawdziwą historię pojazdu

Wpisz numer VIN pojazdu który chcesz sprawdzić!
SPRAWDŹ VIN
Opinie Użytkowników
 • Bardzo dziękuję za dane które otrzymałam. Po zapoznaniu się z danymi które kupiłam na Waszej stronie dowiedziałam się ze moje nowe autko zamiast 61 tys. przebiegu posiada 168 tys. Po zakupie jakie miało miejsce 7 maja autko zaczęło się psuć. Zażądałam zwrotu za naprawę autka ale sprzedający stawiał opory. Ale gdy uświadomiłam sprzedającego, że wiem o prawdziwym przebiegu samochodu . Szybko oddał mi pieniądze i zabrał autko.

  - Ania K.
 • Nie będę ukrywał, że nie wierzyłem w sprawdzanie VIN. Autoraport mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Teraz wykupuję za każdym razem kiedy mam auto na oku.

  W branży motoryzacyjnej jest nadal za dużo oszustów. Mam nadzieję, że Wasza firma będzie zmniejszać im liczbę okazji. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 • Autoraport był OGROMNIE wręcz przydatny, wcześniej nie wiedziałem nic o takiej możliwości. Oszuści chyba Was bardzo nie lubią :-)) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję

 • Dziekuję bardzo za te informacje, są dla mnie bardzo pomocne, rezygnuję z zakupu tego auta (oczywiście jako idealne bezwypadkowe). Sprawdzenie VIN w waszym serwisie mnie uratowało.

 • Super serwis! Wpisując tylko numer VIN mam wiarygodne dane. Wykupiłem 7 Autoraportów i znalazłem naprawdę bezwypadkowe auto. Reszta szkoda mówić, same badziewia. Super serwis godny polecenia!

 • Dziękuję za informację, która wyjaśniła mi wiele wątpliwości.

  Dobrze że takie narzędzie jak wasza strona istnieje, gdyż wielu oszustów ma coraz mniejsze pole manewru.

 • Nie spodziewałem się takiego niesamowitego podejścia do klienta, jestem szczerze zaskoczony (żeby nie powiedzieć w szoku)!

 • Bardzo dziękuje za tak obszerną i bardzo ważną dla mnie opinię na temat tego auta. Sprawdzenie VIN w serwisie autoraport.pl zdecydowanie warte.

 • Znalazłem w internecie trzy auta w różnych miastach. Pierwsze auto miało dwa poważne wypadki, drugie auto było po kasacji a trzecie po drobnej kolizji. Pojechałem zobaczyć ten trzeci samochód na własne oczy. Z Autoraportu wiedziałem, że stłuczka była z tyłu. Samochód okazał się w lepszym stanie niż myślałem. Zdecydowanie polecam. Warto dla samego oszczędzenia czasu!

 • Kupiłem auto i w trasie do domu pękło mi podwozie po lewej stronie! Wg. Autoraportu, sprzedali mi składaka po kasacji! Pokazałem Policji Autoraport. Nic nie zrobią. Powiedzieli mi, że mogłem sprawdzić Autoraport przed kupnem auta. Co za p********* kraj! Możecie mi pomóć?

 • Bardzo dziękuję za tak obszerną i dokładną interpretację tych faktów. Sprawdzanie VIN było szybkie i łatwe. Serwis godny polecenia.

 • Szukałem wiele aut na autoraport.pl jednak nie wszystkie były w bazie serwisu. Które mogłem to wykupiłem. Nie spodziewałem się, że niektóre auta mogą dobrze wyglądać, choć były po aż takich przejściach. Przy jednym z samochodów, autoraport wykazał dwa wydarzenia, to były bardzo małe kolizje. Kupiłem to auto i jestem zadowolony. Zdecydowanie warto sprawdzić każdy samochód! Wolę znać prawdziwą historię, a nie strzelać totalnie w ciemno.

 • Bardzo dziękuję za informacje.

  Popieram Wasze działania i serdecznie życzę Wam i potencjalnym kupcom aut powodzenia.

 • Bardzo dziękuję za raport. Sprawdzanie VIN w procesie szukania samochodu używanego bardzo mi pomogło w podjęciu dobrej decyzji.

 • Dziękuję za sprawną realizację zamówienia. Raport VIN zdecydowanie przydatny i oszczędił mi czas oraz nerwy. Wiarygodna historia auta po VIN to bardzo dobry pomysł. Życzę powodzenia.

 • Wielkie dzięki za wyczerpujący raport VIN, oczywiście sprawdzanie numeru VIN przez Autoraport w zupełności mnie satysfakcjonuje i wyczerpuje temat. Dziękuje & pozdrawiam.