Menu

O nas

Autoraport to usługa na rynku polskim, która umożliwia sprawdzenie historii auta w kilkadziesiąt sekund. Posiadamy ekskluzywne informacje o pojazdach, których nie otrzymasz nigdzie indziej.

Nasza misja

Naszym celem jest stworzenie narzędzia o wysokiej jakości i powszechnie dostępnego. Dzięki niemu będzie możliwa weryfikacja przeszłości pojazdu i podjęcie dobrej i świadomej decyzji. Naszą misją jest walka z oszustwami w branży motoryzacyjnej.

Kim jesteśmy

Autoraport jest na rynku polskim już ponad 14 lat, a zespół Autoraportu może pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, zdobywanym na rynkach w USA i UE. Między innymi prowadziliśmy aukcje samochodowe w USA, tworzyliśmy system pozwalający na licytację pojazdów w czasie rzeczywistym za pośrednictwem internetu, współzarządzaliśmy bazą danych o autach wystawianych na aukcjach w całych Stanach, zajmowaliśmy się również sprzedażą bezpośrednią pojazdów. Widzieliśmy jakie auta trafiały na eksport do Polski. Zatem nasza wiedza opiera się na znajomości pojazdów, rynku wtórnego, mechanizmów sprzedaży oraz zautomatyzowanych baz danych o pojazdach.

Dzięki naszemu doświadczeniu w branży oraz długotrwałym obserwacjom wiemy wiele o autach importowanych zza granicy. Zauważyliśmy, że wiele aut jest sprowadzanych na rynek polski, co cieszy, ponieważ zwiększa to konkurencję i zmniejsza ceny aut na rynku wtórnym. Jednak przy okazji stwierdziliśmy, że kupujący dysponują skąpą informacją o historii importowanych pojazdów i bardzo często padają ofiarą oszustów lub nieświadomych pośredników. Najczęściej zdarza się, że auta po wypadkach, nieraz bardzo poważnych, są sprowadzane, wyklepywane i sprzedawane jako bezwypadkowe. Nie jest to nielegalne, ale zdecydowanie nieuczciwe wobec nabywców, którzy mają prawo do informacji, na podstawie której podejmują decyzję, świadomi wszystkich zagrożeń.

Znając inne rynki oraz usługi na nich proponowane postanowiliśmy stworzyć produkt dostosowany do potrzeb wtórnego rynku samochodowego w Polsce. Naszym celem było stworzenie dobrego instrumentu, którego sami chętnie użyjemy. Dzięki Autoraportowi można ocenić prawdziwą wartość pojazdu z drugiej ręki i nie przepłacać, a przede wszystkim nie narażać zdrowia i życia swojego i swoich bliskich.

Tak powstał Autoraport. Jest to wynik naszego doświadczenia, znajomości branży i możliwości, jakie daje internet oraz świadomości, jak ważna jest rzetelna informacja.

Świat bez Autoraportu

Ile razy słyszałeś o wspaniałym zakupie "bezwypadkowego" auta. Ile razy okazywało się, że to "bezwypadkowe" auto stawało się utrapieniem i studnią bez dna? A może doświadczyłeś tego na własnej skórze?

Jak sprawdzasz prawdziwość informacji przekazywanych przez poprzedniego właściciela czy dealera? Mierzysz grubość lakieru? Zaglądasz do książki serwisowej? Jedziesz do najbliższego warsztatu na przegląd przedzakupowy? Ufasz, że w ten sposób dowiesz się wszystkiego. Ile Cię to kosztuje? Ile czasu na to poświęcasz? Ale czy to wszystko wystarczy?

Dokonujemy zakupu na podstawie informacji, które dostarcza nam zainteresowany sprzedażą człowiek. W ten sposób często stajemy się ofiarami oszustów, nieuczciwych lub nieświadomych sprzedawców. Ale przecież nie ma skąd zaczerpnąć informacji....

My postanowiliśmy to zmienić!

Nie stać Cię na błędne decyzje? Nie chcesz płacić naciągaczom? Nie chcesz przez lata dopłacać do "świetnego zakupu"?

Sprawdź nas! Dostarczymy Ci ważne informacje potrzebne do podjęcia dobrego i świadomego wyboru!

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Nie ma cudów. Nie wiemy wszystkiego, jednak nasza baza danych opiera się na sprawdzonych danych z całego świata i wciąż jest aktualizowana i powiększana. Korzystamy tylko z wiarygodnych źródeł. Informacje o zaistniałej szkodzie uzyskujemy między innymi od ubezpieczycieli i rzeczoznawców w USA i Europie. Docieramy do informacji z serwisów czy aukcji samochodowych itp. Co ważne podajemy tylko potwierdzone informacje, w naszych Autoraportach nie ma miejsca na domysły, nie interpretujemy braku informacji. Wciąż staramy się uzyskać jak największą ilość informacji, które trzeba przefiltrować. Jest to proces czasochłonny i kosztowny. Jednak wiemy, że warto inwestować w narzędzie, które pomoże wyeliminować oszustwa z branży motoryzacyjnej.

Co oferujemy?

Największą zaletą Autoraportu jest różnorodność informacji w nim zawartych. Są to informacje o dokumentach, naprawach serwisowych i gwarancyjnych, opis uszkodzeń wypadkowych i ich wycena, zdjęcia powypadkowe oraz wiele innych cennych informacji.

Satysfakcja klientów

Naszym celem jest najlepsza obsługa klienta w Polsce. Naszej pozycji nie chcemy jednak budować w porównaniu z poziomem obsługi w innych polskich firmach. Bądźmy szczerzy, ten poziom w Polsce jest wciąż bardzo niski. Postawiliśmy sobie poprzeczkę wysoko! Mamy doświadczenie zdobyte w USA i w oparciu o nie tworzymy standardy obsługi klienta w naszej firmie. U nas satysfakcja klienta to podstawa, a opiera się ona w dużej mierze na sprawnej i rzetelnej obsłudze klienta. To nie czcze gadanie, to rzeczywistość, dlatego jest ona na najwyższym światowym poziomie.

Dbając o satysfakcję naszych klientów zapewniamy stały nadzór naszych ekspertów, którzy osobiście odpowiadają na wszelkie pytania z Państwa strony. Ponadto gwarantujemy całkowity zwrot pieniędzy, jeśli Autoraport nie spełni Państwa oczekiwań. Przede wszystkim płacisz tylko jeśli mamy informacje o szukanym aucie.

Jeśli według Ciebie liczy się jakość usług,
cenisz swój czas i nie chcesz dodatkowych
ukrytych kosztów przy zakupie samochodu
Autoraport jest tym czego szukałeś!

Jesteśmy otwarci na Państwa opinie oraz propozycje współpracy z naszą firmą.

Pozostając do dyspozycji serdecznie pozdrawiamy,

Zespół Autoraportu

Sprawdź prawdziwą historię pojazdu

Wpisz numer VIN pojazdu który chcesz sprawdzić!
SPRAWDŹ VIN
Opinie Użytkowników
 • Bardzo dziękuję za dane które otrzymałam. Po zapoznaniu się z danymi które kupiłam na Waszej stronie dowiedziałam się ze moje nowe autko zamiast 61 tys. przebiegu posiada 168 tys. Po zakupie jakie miało miejsce 7 maja autko zaczęło się psuć. Zażądałam zwrotu za naprawę autka ale sprzedający stawiał opory. Ale gdy uświadomiłam sprzedającego, że wiem o prawdziwym przebiegu samochodu . Szybko oddał mi pieniądze i zabrał autko.

  - Ania K.
 • Nie będę ukrywał, że nie wierzyłem w sprawdzanie VIN. Autoraport mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Teraz wykupuję za każdym razem kiedy mam auto na oku.

  W branży motoryzacyjnej jest nadal za dużo oszustów. Mam nadzieję, że Wasza firma będzie zmniejszać im liczbę okazji. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 • Autoraport był OGROMNIE wręcz przydatny, wcześniej nie wiedziałem nic o takiej możliwości. Oszuści chyba Was bardzo nie lubią :-)) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję

 • Dziekuję bardzo za te informacje, są dla mnie bardzo pomocne, rezygnuję z zakupu tego auta (oczywiście jako idealne bezwypadkowe). Sprawdzenie VIN w waszym serwisie mnie uratowało.

 • Super serwis! Wpisując tylko numer VIN mam wiarygodne dane. Wykupiłem 7 Autoraportów i znalazłem naprawdę bezwypadkowe auto. Reszta szkoda mówić, same badziewia. Super serwis godny polecenia!

 • Dziękuję za informację, która wyjaśniła mi wiele wątpliwości.

  Dobrze że takie narzędzie jak wasza strona istnieje, gdyż wielu oszustów ma coraz mniejsze pole manewru.

 • Nie spodziewałem się takiego niesamowitego podejścia do klienta, jestem szczerze zaskoczony (żeby nie powiedzieć w szoku)!

 • Bardzo dziękuje za tak obszerną i bardzo ważną dla mnie opinię na temat tego auta. Sprawdzenie VIN w serwisie autoraport.pl zdecydowanie warte.

 • Znalazłem w internecie trzy auta w różnych miastach. Pierwsze auto miało dwa poważne wypadki, drugie auto było po kasacji a trzecie po drobnej kolizji. Pojechałem zobaczyć ten trzeci samochód na własne oczy. Z Autoraportu wiedziałem, że stłuczka była z tyłu. Samochód okazał się w lepszym stanie niż myślałem. Zdecydowanie polecam. Warto dla samego oszczędzenia czasu!

 • Kupiłem auto i w trasie do domu pękło mi podwozie po lewej stronie! Wg. Autoraportu, sprzedali mi składaka po kasacji! Pokazałem Policji Autoraport. Nic nie zrobią. Powiedzieli mi, że mogłem sprawdzić Autoraport przed kupnem auta. Co za p********* kraj! Możecie mi pomóć?

 • Bardzo dziękuję za tak obszerną i dokładną interpretację tych faktów. Sprawdzanie VIN było szybkie i łatwe. Serwis godny polecenia.

 • Szukałem wiele aut na autoraport.pl jednak nie wszystkie były w bazie serwisu. Które mogłem to wykupiłem. Nie spodziewałem się, że niektóre auta mogą dobrze wyglądać, choć były po aż takich przejściach. Przy jednym z samochodów, autoraport wykazał dwa wydarzenia, to były bardzo małe kolizje. Kupiłem to auto i jestem zadowolony. Zdecydowanie warto sprawdzić każdy samochód! Wolę znać prawdziwą historię, a nie strzelać totalnie w ciemno.

 • Bardzo dziękuję za informacje.

  Popieram Wasze działania i serdecznie życzę Wam i potencjalnym kupcom aut powodzenia.

 • Bardzo dziękuję za raport. Sprawdzanie VIN w procesie szukania samochodu używanego bardzo mi pomogło w podjęciu dobrej decyzji.

 • Dziękuję za sprawną realizację zamówienia. Raport VIN zdecydowanie przydatny i oszczędił mi czas oraz nerwy. Wiarygodna historia auta po VIN to bardzo dobry pomysł. Życzę powodzenia.

 • Wielkie dzięki za wyczerpujący raport VIN, oczywiście sprawdzanie numeru VIN przez Autoraport w zupełności mnie satysfakcjonuje i wyczerpuje temat. Dziękuje & pozdrawiam.

Niezależna informacja

Autoraport jest niezależnym źródłem informacji zgromadzonych z różnych źródeł, w tym zagranicznych i odpłatnych. Autoraport nie udostępnia dokumentów lub usług umożliwiających uzyskanie, odnowienie, wymianę lub sprawdzenie oficjalnych dokumentów bądź informacji, które są dostępne bezpośrednio w organach administracji publicznej. Jeśli potrzebujesz takiej usługi, polecamy odwiedzić odpowiedni organ administracyjny.

Tylko informacje o pojazdach

Staramy się pokazać obszerną, niezależną historię samochodu, ale nie odnosimy się w najmniejszym stopniu do ludzi lub ich danych osobowych. Autoraport przekazuje takie informacje jak przebieg pojazdu, szkody komunikacyjne, wyceny napraw pojazdu, pochodzenie pojazdu i wiele innych informacji o pojazdach. Nigdy nie udostępniamy informacji o obecnym lub poprzednim właścicielu, a jedynie informacje o używanych samochodach, jak np. poważne zdarzenia jak szkoda całkowita auta. Zdarza się też, że nie znajdujemy nic i to może być bardzo dobra wiadomość.