Menu

Sprawdzenie VIN

Prawdziwa historia każdego samochodu

SPRAWDŹ VIN
Otrzymaj prawdziwą historię pojazdu

JAK TO DZIAŁA?

 1. Wpisz numer VIN samochodu
 2. Po kilku sekundach dowiesz się, jakie informacje są dostępne o tym pojeździe
 3. Otrzymasz raport z prawdziwą historią pojazdu
przykładowy raport pojazdu

Sprzedawcy oszukują. Jedna z najbardziej podstawowych oraz najważniejszych rzeczy, które można zrobić aby nie zostać oszukanym to sprawdzenie VIN. Dlaczego? Ponieważ jest to prosta metoda sprawdzenia historii pojazdu.

Autoraport daje możliwość sprawdzenia prawdziwej historii pojazdu.

Prawdziwa historia pojazdu

Jeśli chcemy uniknąć bycie ofiarą oszustwa, potrzebujemy znać historię auta. Ale nie jakąkolwiek historię, musi to być prawdziwa historia pojzadu.

Oczywiście, że chcemy dane z niezależnego zródła, który nie tylko otrzymuje dane z wiarygodnych zródeł, ale rówineiż ponosi wysiłek sprawdzenia tych danych – właśnie tak jak to robi Autoraport.

Gdzie znaleźć numer VIN?

Do sprawdzenia prawdziwej historii pojazdu w Autoraport potrzebujemy tylko numer VIN. Standardowo numer VIN można znaleźć:

W dowodzie rejestracyjnym samochodu, w polu oznaczonym literą E.

Na specjalnej tabliczce, która na stałe przyczepiona jest wewnątrz nadwozia samochodu. Najbardziej standardowe miejsce takiej tabliczki to na desce rozdzielczej. Patrząc z zewnątrz przez przednią szybę, numer VIN znajduje się na desce rozdzielczej po stronie kierowcy. Numer VIN jest umieszczony parę centymetrów powyżej miejsca gdzie szyba styka się z deską rozdzielczą. To miejsce ma przewagę innych, ponieważ można widzieć tą tabliczkę z numerem VIN z zewnątrz samochodu, nie trzeba mieć dostęp do środka pojazdu.

Pamiętaj, że wszystkie numery VIN (na każdej tabliczce oraz w dowodzie rejestracyjnym) muszą być identyczne.

Rady ludzi na Facebook'u

Sprawdź VIN, nie daj się oszukać!

Teraz wiemy jak ważne jest sprawdzenie VIN. Nie chcemy zostać oszukani. Nie chcemy ryzykować kupna złomu który trafił znów na polskie drogi. Nie chcemy ryzykować swojego zdrowia i życia swoich bliskich. Nie chcemy zostać ofiarą. Nasz serwis Autoraport został stworzony właśnie dla rodaków takich jak Ty, ceniających uczciwość oraz udanego zakupu.

Sprawdź prawdziwą historię pojazdu i nie daj się oszukać!

Sprawdź prawdziwą historię pojazdu

Wpisz numer VIN pojazdu który chcesz sprawdzić!
SPRAWDŹ VIN
Opinie Użytkowników
 • Bardzo dziękuję za dane które otrzymałam. Po zapoznaniu się z danymi które kupiłam na Waszej stronie dowiedziałam się ze moje nowe autko zamiast 61 tys. przebiegu posiada 168 tys. Po zakupie jakie miało miejsce 7 maja autko zaczęło się psuć. Zażądałam zwrotu za naprawę autka ale sprzedający stawiał opory. Ale gdy uświadomiłam sprzedającego, że wiem o prawdziwym przebiegu samochodu . Szybko oddał mi pieniądze i zabrał autko.

  - Ania K.
 • Nie będę ukrywał, że nie wierzyłem w sprawdzanie VIN. Autoraport mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Teraz wykupuję za każdym razem kiedy mam auto na oku.

  W branży motoryzacyjnej jest nadal za dużo oszustów. Mam nadzieję, że Wasza firma będzie zmniejszać im liczbę okazji. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 • Autoraport był OGROMNIE wręcz przydatny, wcześniej nie wiedziałem nic o takiej możliwości. Oszuści chyba Was bardzo nie lubią :-)) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję

 • Dziekuję bardzo za te informacje, są dla mnie bardzo pomocne, rezygnuję z zakupu tego auta (oczywiście jako idealne bezwypadkowe). Sprawdzenie VIN w waszym serwisie mnie uratowało.

 • Super serwis! Wpisując tylko numer VIN mam wiarygodne dane. Wykupiłem 7 Autoraportów i znalazłem naprawdę bezwypadkowe auto. Reszta szkoda mówić, same badziewia. Super serwis godny polecenia!

 • Dziękuję za informację, która wyjaśniła mi wiele wątpliwości.

  Dobrze że takie narzędzie jak wasza strona istnieje, gdyż wielu oszustów ma coraz mniejsze pole manewru.

 • Nie spodziewałem się takiego niesamowitego podejścia do klienta, jestem szczerze zaskoczony (żeby nie powiedzieć w szoku)!

 • Bardzo dziękuje za tak obszerną i bardzo ważną dla mnie opinię na temat tego auta. Sprawdzenie VIN w serwisie autoraport.pl zdecydowanie warte.

 • Znalazłem w internecie trzy auta w różnych miastach. Pierwsze auto miało dwa poważne wypadki, drugie auto było po kasacji a trzecie po drobnej kolizji. Pojechałem zobaczyć ten trzeci samochód na własne oczy. Z Autoraportu wiedziałem, że stłuczka była z tyłu. Samochód okazał się w lepszym stanie niż myślałem. Zdecydowanie polecam. Warto dla samego oszczędzenia czasu!

 • Kupiłem auto i w trasie do domu pękło mi podwozie po lewej stronie! Wg. Autoraportu, sprzedali mi składaka po kasacji! Pokazałem Policji Autoraport. Nic nie zrobią. Powiedzieli mi, że mogłem sprawdzić Autoraport przed kupnem auta. Co za p********* kraj! Możecie mi pomóć?

 • Bardzo dziękuję za tak obszerną i dokładną interpretację tych faktów. Sprawdzanie VIN było szybkie i łatwe. Serwis godny polecenia.

 • Szukałem wiele aut na autoraport.pl jednak nie wszystkie były w bazie serwisu. Które mogłem to wykupiłem. Nie spodziewałem się, że niektóre auta mogą dobrze wyglądać, choć były po aż takich przejściach. Przy jednym z samochodów, autoraport wykazał dwa wydarzenia, to były bardzo małe kolizje. Kupiłem to auto i jestem zadowolony. Zdecydowanie warto sprawdzić każdy samochód! Wolę znać prawdziwą historię, a nie strzelać totalnie w ciemno.

 • Bardzo dziękuję za informacje.

  Popieram Wasze działania i serdecznie życzę Wam i potencjalnym kupcom aut powodzenia.

 • Bardzo dziękuję za raport. Sprawdzanie VIN w procesie szukania samochodu używanego bardzo mi pomogło w podjęciu dobrej decyzji.

 • Dziękuję za sprawną realizację zamówienia. Raport VIN zdecydowanie przydatny i oszczędił mi czas oraz nerwy. Wiarygodna historia auta po VIN to bardzo dobry pomysł. Życzę powodzenia.

 • Wielkie dzięki za wyczerpujący raport VIN, oczywiście sprawdzanie numeru VIN przez Autoraport w zupełności mnie satysfakcjonuje i wyczerpuje temat. Dziękuje & pozdrawiam.