Menu

Sprawdzenie VIN

Prawdziwa historia każdego samochodu

SPRAWDŹ VIN
Otrzymaj prawdziwą historię pojazdu

JAK TO DZIAŁA?

 1. Wpisz numer VIN samochodu
 2. Po kilku sekundach dowiesz się, jakie informacje są dostępne o tym pojeździe
 3. Otrzymasz raport z prawdziwą historią pojazdu
Przykładowy Autoraport Pojazdu

Sprawdzenie VIN to podstawa

sprzedawca oszukuje, auto przed remontem i po remoncie jako bezwypadkowy

Sprzedawcy oszukują. Jedna z najbardziej podstawowych oraz najważniejszych rzeczy, którą można zrobić aby nie zostać oszukanym to sprawdzenie VIN. Dlaczego? Ponieważ jest to prosta metoda sprawdzenia historii pojazdu.

Autoraport daje możliwość sprawdzenia prawdziwej historii pojazdu.

Prawdziwa historia pojazdu

historia pojazdu w telefonie

Jeśli chcemy uniknąć bycie ofiarą oszustwa, potrzebujemy znać historię auta. Ale nie jakąkolwiek historię, musi to być prawdziwa historia pojzadu.

Oczywiście, że chcemy dane z niezależnego źródła, który nie tylko otrzymuje dane z wiarygodnych zródeł, ale rówineiż ponosi wysiłek sprawdzenia tych danych – właśnie tak jak to robi Autoraport.

Prawdziwy przebieg

prawdziwy przebieg pojazdu w telefonie


    Licznik został cofnięty!

Fałszywe przebiegi są plagą, a bez fachowej pomocy, trudno jest je odkryć. Sprzedawcy przysięgają, że licznik nigdy nie był kręcony i przedstawiają sfałszowane dokumenty, które potwierdzają to co sprzedawcy próbują wcisnąć klientowi.

Autoraport daje możliwość poznać prawdziwy przebieg i wykryć oszustwa.

Prawdziwe wyceny napraw

Prawdziwe wyceny odnotowanych napraw, prosto z faktur oraz innych wiarygodnych źródeł. Bez wymyślonych oszacowań, tylko same konkrety co do grosza. Dowiedz się, czy to "małe uszkodzenie" nie było tak naprawdę wycenione na 35 282,31 euro.

Dokładna historia uszkodzeń

Małe uszkodzenie, jak twierdzi sprzedawca, czy coś bardziej poważnego? Dzięki Autoraportowi, możesz odkryć nie tylko dokładne wyceny napraw oraz szkód, ale również to co było faktycznie do naprawy. Dowiedz się, co sprzedawca ukrywa przed Tobą.

„Bardzo dziękuję za miłą i fachową obsługę. Autoraport dokładny, profesjonalny i bardzo pomocny.” Pan Waldemar z Gdyni

Trudno uwierzyć, co odkrył Pan Robert

Bezwypadkowy samochód na sprzedaż

jak samochód wygląda przygotowany na sprzedaż

Pokazujemy Wam Audi A4, które chciał zakupić niedawno Pan Robert z Warszawy. Właściciel twierdził, że auto oczywiście jest bezwypadkowe, jednak Pan Robert miał swoje wątpliwości. "Szczerze, nie podejrzałem właściciela o oszustwo, jednak jak przechodziłem przez inne ogłoszenia utknęło mi to, że praktyczne każde auto jest bezwypadkowe, co jest oczywiście niemożliwe." mówi Pan Andrzej.

"Sprawdziłem tego Audi na darmowej stronie i byłem zadowolony, strona potwierdziła, że sprzedawca mówił prawdę. Umówiłem się na podpisanie umowy i zapłacenie za auto" wspomniał Pan Robert. Ciesząc się na okazję, Pan Robert zaczął wyszukiwać i czytać informacje różne o Audi A4, w tym ich zalety i ewentualne problemy. Jednak jeden artykuł na który trafił podczas wyszukiwania dało do zastanowienia.

"Artykuł był o tym jak łatwo sprzedawcom sfałszować dokumenty auta oraz dane w tych darmowych bazach. Niewątpliwie znacie wiele takich przypadków, ale to było pierwszy raz kiedy o czymś takim czytałem."

Wątpliwości Pana Roberta

Wątpliwości zaczęły się mnożyć i zbulwresowany Pan Robert zaczął ponownie szukać i czytać wszystko co mógł znaleźć o sprawach dotyczących sprawdzenia wiarygodnej historii pojazdu. "Szukałem i szukałem, w końcu wyszukałem serwis Autoraport. Tam wpisałem numer VIN i otrzymałem wyliczenie kosztu sprawdzenia. Przyznam się, miałem swoje wątpliwości co do wydawania pieniędzy na raport który już otrzymałem za darmo. W trakcie zwlekania pomyślałem sobie ile tysięcy miałem wydać na auto, którego już nie byłem tak pewien jak na początku i ile faktycznie miałem do stracenia jeśli zostanę oszukany przez sprzedawcę, w końcu stwierdziłem, że wydawanie paru złotych na kolejny raport to kropla w oceanie. Zamówiłem Autoraport."

„Bezwypadkowy” samochód kilka miesięcy temu

jak samochód wygląda kilka miesięcy temu

Zatajona prawda

Autoraport został dostarczony w parę minut. To co się wydarzyło potem wbiło w fotel Pana Roberta. "Uważam siebie za spokojną i opanowaną osobę", kontynuje Pan Robert "ale nie kiedy otworzyłem Autoraport. Zalało mnie, po prostu zalało mnie. Gorąco mi się zrobiło. Nie mogłem wytrzymać, musiałem wstać i chodziłem w kółko, nie wiem jak długo, nie mogłem się uspokoić". Okazuje się, że sprzedawca zatajął ważne informacje. Licznik był cofnięty, i to sporo, ale nie to tak wzburzyło Pana Roberta. Otrzymał on zdjęcia powypadkowe Audi. "Cały przód dało się ledwo rozpoznać, a nadwozie okazało się zmiażdżone aż do samego tyłu. Wyleciały wszystkie szyby, nawet tylnej nie było." Z Autoraportu wynikało, że firma ubezpieczeniowa przejęła auto, odkupując zmiażdżone Audi jako pozostałości na złom, ponieważ szkoda zdecydowanie była całkowita.

Przemyślenia i rada Pana Roberta

"Szczerze wątpię, że kierowca uszedł z życiem, a ja prawie kupiłem to auto." Autoraport nie przekazuje danych osobowych, więc co się stało z kierowcą oraz ewentualnie z pazażerami pozostaje zagadką. "Wspominając sobie to przejście robi mi się gorąco. Nie ufam sprzedawcom". Podsumowuje Pan Robert: "Jak dobrze że jest takie narzędzie jak Autoraport, wolę sprawdzać na własną rękę".

Często Zadawane Pytania

Jak sprawdzić samochód krajowy?

Potrzebny jest tylko numer VIN pojazdu, który może być oznaczony jako numer identyfikacyjny pojazdu lub numer nadwozia. Jeśli masz taki numer, wpisz go na naszej stronie i kliknij "SPRAWDŹ".

Numer VIN - co to jest?

Każdy obywatel ma PESEL który jest unikatowy dla danego obywatela. Tak samo działa VIN, który jest unikatowy dla każdego egzemplarza pojazdu, wbity w karoserię podczas produkcji i jest niezmienny. Numer VIN zawsze ma 17 znaków.

Przy wpisywaniu numeru VIN, otrzymuję komunikat, że numer jest niepoprawny. Co zrobic?

Sprawdź swój numer VIN ponownie, albo jest błędnie wpisywany na naszej stronie, albo masz błędny numer VIN. To się może zdarzyć, ponieważ numer VIN ma 17 znaków i nie jest zawsze łatwy do przepisania z dokumentów lub karoserii pojazdu.

Jak działa sprawdzenie samochodu z Niemiec, czy potrzebny jest nr z Kennzeichen?

Nie. Potrzebny jest tylko numer VIN, jednak w Niemczech większość sprzedawców będzie znało ten numer jako Fahrzeug-Identifizierungsnummer (FIN). Wpisz otrzymany numer VIN i kliknij "SPRAWDŹ".

Czy do sprawdzenia samochodu ze Szwajcarii, potrzebny jest numer z Kontrollschild?

Nie jest potrzebny ten numer. Potrzebujemy tylko numer VIN, który może być nazwany jako numer FIN przez Szwajcarów. Wpisz VIN na tej stronie i kliknij "SPRAWDŹ".

Jaki jest czas oczekiwania na raport?

Czas oczekiwania na Autoraport trwa do 5 minut.

Jak działa sprawdzenie samochodu z Holandii, czy potrzebny jest nr kenteken?

Nie, numer kenteken pojazdu nie jest potrzebny. Potrzebny jest tylko nr VIN, czyli Framenummer po niderlandzku. Wystarczy tylko wpisać numer VIN na tej stronie i kliknąć "SPRAWDŹ".

Gdzie znaleźć numer VIN?

Do sprawdzenia prawdziwej historii pojazdu w Autoraport potrzebujemy tylko numer VIN. Standardowo numer VIN można znaleźć:

gdzie znaleźć numer VIN na samochodzie

W dowodzie rejestracyjnym samochodu, w polu oznaczonym literą E.

Na specjalnej tabliczce, która na stałe przyczepiona jest wewnątrz nadwozia samochodu. Najbardziej standardowe miejsce takiej tabliczki to na desce rozdzielczej. Patrząc z zewnątrz przez przednią szybę, numer VIN znajduje się na desce rozdzielczej po stronie kierowcy. Numer VIN jest umieszczony parę centymetrów powyżej miejsca gdzie szyba styka się z deską rozdzielczą. To miejsce ma przewagę innych, ponieważ można widzieć tą tabliczkę z numerem VIN z zewnątrz samochodu, nie trzeba mieć dostęp do środka pojazdu.

Pamiętaj, że wszystkie numery VIN (na każdej tabliczce oraz w dowodzie rejestracyjnym) muszą być identyczne.

Sprawdzenie VIN, czy warto?

Prawdziwe opinie ludzi z Facebook'a

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Maciej D.
Ocena 5/5
       

Dzięki Waszej stronie uniknąłem "wtopy" przy kupnie Audi A4 za 40 tyś zł. Okazało się że auto miało szkodę całkowitą w USA.
Super strona!!! Dzięki

Wojciech K.
Ocena 5/5
       

Bardzo Państwu dziękuję za ogromną życzliwość Autoraport był OGROMNIE wręcz przydatny, wcześniej nie wiedziałem nic o takiej możliwości. Oszuści chyba Was bardzo nie lubią :-))))))))))) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję

Józef B.
Ocena 2/5
   

Błędnie wpisałem vin, a system autoraportu tego nie wyłapał. Przez to miałem opóźnienie, jednak otrzymałem kolejny raport gratis, co mnie satysfakcjonuje.

Edward F.
Ocena 5/5
       

Bardzo dziękuję za sprawdzenie tego pojazdu będę spokojny kupując ten pojazd oraz wiarygodność sprzedającego.

Grzegorz P.
Ocena 5/5
       

Dziekuję bardzo za te informacje, są dla mnie bardzo pomocne, rezygnuję z zakupu tego auta (oczywiście jako idealne bezwypadkowe)

Barbara K.
Ocena 5/5
       

Bardzo dziękuje za tak obszerną i bardzo ważną dla mnie informację na temat tego auta

Krzysztof Ł.
Ocena 5/5
       

Raport bardzo mi pomógł w podjęciu decyzji, poza tym bardzo dobry i szybki kontakt. Będę was polecać i sam jeszcze raz na pewno skorzystam bo jestem w trakcie szukania auta.

Bronek T.
Ocena 5/5
       

Kupiłem auto i w trasie do domu pękło mi podwozie po lewej stronie! Wg. Autoraportu, sprzedali mi składaka po kasacji! Pokazałem Policji Autoraport. Nic nie zrobią. Powiedzieli mi, że mogłem sprawdzić Autoraport przed kupnem auta. Co za p********* kraj! Możecie mi pomóć?


Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Nasze 14-letnie doświadczenie pomogło wielu Polakom wygrać z oszustwem.

Sprawdź VIN, nie daj się oszukać!

Teraz wiemy jak ważne jest sprawdzenie VIN. Nie chcemy zostać oszukani. Nie chcemy ryzykować kupna złomu który trafił znów na polskie drogi. Nie chcemy ryzykować swojego zdrowia i życia swoich bliskich. Nie chcemy zostać ofiarą. Nasz serwis Autoraport został stworzony właśnie dla rodaków takich jak Ty, ceniających uczciwość oraz udanego zakupu.

Sprawdź prawdziwą historię pojazdu i nie daj się oszukać!

Sprawdź prawdziwą historię pojazdu

Wpisz numer VIN pojazdu który chcesz sprawdzić!
SPRAWDŹ VIN
Opinie Użytkowników
 • Bardzo dziękuję za dane które otrzymałam. Po zapoznaniu się z danymi które kupiłam na Waszej stronie dowiedziałam się ze moje nowe autko zamiast 61 tys. przebiegu posiada 168 tys. Po zakupie jakie miało miejsce 7 maja autko zaczęło się psuć. Zażądałam zwrotu za naprawę autka ale sprzedający stawiał opory. Ale gdy uświadomiłam sprzedającego, że wiem o prawdziwym przebiegu samochodu . Szybko oddał mi pieniądze i zabrał autko.

  - Ania K.
 • Nie będę ukrywał, że nie wierzyłem w sprawdzanie VIN. Autoraport mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Teraz wykupuję za każdym razem kiedy mam auto na oku.

  W branży motoryzacyjnej jest nadal za dużo oszustów. Mam nadzieję, że Wasza firma będzie zmniejszać im liczbę okazji. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 • Autoraport był OGROMNIE wręcz przydatny, wcześniej nie wiedziałem nic o takiej możliwości. Oszuści chyba Was bardzo nie lubią :-)) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję

 • Dziekuję bardzo za te informacje, są dla mnie bardzo pomocne, rezygnuję z zakupu tego auta (oczywiście jako idealne bezwypadkowe). Sprawdzenie VIN w waszym serwisie mnie uratowało.

 • Super serwis! Wpisując tylko numer VIN mam wiarygodne dane. Wykupiłem 7 Autoraportów i znalazłem naprawdę bezwypadkowe auto. Reszta szkoda mówić, same badziewia. Super serwis godny polecenia!

 • Dziękuję za informację, która wyjaśniła mi wiele wątpliwości.

  Dobrze że takie narzędzie jak wasza strona istnieje, gdyż wielu oszustów ma coraz mniejsze pole manewru.

 • Nie spodziewałem się takiego niesamowitego podejścia do klienta, jestem szczerze zaskoczony (żeby nie powiedzieć w szoku)!

 • Bardzo dziękuje za tak obszerną i bardzo ważną dla mnie opinię na temat tego auta. Sprawdzenie VIN w serwisie autoraport.pl zdecydowanie warte.

 • Znalazłem w internecie trzy auta w różnych miastach. Pierwsze auto miało dwa poważne wypadki, drugie auto było po kasacji a trzecie po drobnej kolizji. Pojechałem zobaczyć ten trzeci samochód na własne oczy. Z Autoraportu wiedziałem, że stłuczka była z tyłu. Samochód okazał się w lepszym stanie niż myślałem. Zdecydowanie polecam. Warto dla samego oszczędzenia czasu!

 • Kupiłem auto i w trasie do domu pękło mi podwozie po lewej stronie! Wg. Autoraportu, sprzedali mi składaka po kasacji! Pokazałem Policji Autoraport. Nic nie zrobią. Powiedzieli mi, że mogłem sprawdzić Autoraport przed kupnem auta. Co za p********* kraj! Możecie mi pomóć?

 • Bardzo dziękuję za tak obszerną i dokładną interpretację tych faktów. Sprawdzanie VIN było szybkie i łatwe. Serwis godny polecenia.

 • Szukałem wiele aut na autoraport.pl jednak nie wszystkie były w bazie serwisu. Które mogłem to wykupiłem. Nie spodziewałem się, że niektóre auta mogą dobrze wyglądać, choć były po aż takich przejściach. Przy jednym z samochodów, autoraport wykazał dwa wydarzenia, to były bardzo małe kolizje. Kupiłem to auto i jestem zadowolony. Zdecydowanie warto sprawdzić każdy samochód! Wolę znać prawdziwą historię, a nie strzelać totalnie w ciemno.

 • Bardzo dziękuję za informacje.

  Popieram Wasze działania i serdecznie życzę Wam i potencjalnym kupcom aut powodzenia.

 • Bardzo dziękuję za raport. Sprawdzanie VIN w procesie szukania samochodu używanego bardzo mi pomogło w podjęciu dobrej decyzji.

 • Dziękuję za sprawną realizację zamówienia. Raport VIN zdecydowanie przydatny i oszczędił mi czas oraz nerwy. Wiarygodna historia auta po VIN to bardzo dobry pomysł. Życzę powodzenia.

 • Wielkie dzięki za wyczerpujący raport VIN, oczywiście sprawdzanie numeru VIN przez Autoraport w zupełności mnie satysfakcjonuje i wyczerpuje temat. Dziękuje & pozdrawiam.

Niezależna informacja

Autoraport jest niezależnym źródłem informacji zgromadzonych z różnych źródeł, w tym zagranicznych i odpłatnych. Autoraport nie udostępnia dokumentów lub usług umożliwiających uzyskanie, odnowienie, wymianę lub sprawdzenie oficjalnych dokumentów bądź informacji, które są dostępne bezpośrednio w organach administracji publicznej. Jeśli potrzebujesz takiej usługi, polecamy odwiedzić odpowiedni organ administracyjny.

Tylko informacje o pojazdach

Staramy się pokazać obszerną, niezależną historię samochodu, ale nie odnosimy się w najmniejszym stopniu do ludzi lub ich danych osobowych. Autoraport przekazuje takie informacje jak przebieg pojazdu, szkody komunikacyjne, wyceny napraw pojazdu, pochodzenie pojazdu i wiele innych informacji o pojazdach. Nigdy nie udostępniamy informacji o obecnym lub poprzednim właścicielu, a jedynie informacje o używanych samochodach, jak np. poważne zdarzenia jak szkoda całkowita auta. Zdarza się też, że nie znajdujemy nic i to może być bardzo dobra wiadomość.