Menu

Autoraport to prawdziwa historia pojazdu

Poznaj prawdziwą historię pojazdu, który zamierzasz kupić

Nie ryzykuj dodatkowych ukrytych kosztów po zakupie wymarzonego pojazdu. Mają one różną historię, która często jest zatajona przed Tobą. Autoraport odkryje przed Tobą prawdę. Wszystkie informacje, które Autoraport wyszukuje, pochodzą ze sprawdzonych źródeł z całego świata.

Niezależne źródło informacji o pojazdach, a nie dokumenty z organów administracji publicznej

UWAGA: Autoraport jest niezależnym zródłem informacji. Autoraport nie udostępnia dokumentów lub usług umożliwiających uzyskanie, odnowienie, wymianę lub sprawdzenie oficjalnych dokumentów bądź informacji, które są dostępne bezpośrednio w organach administracji publicznej. Jeśli potrzebujesz takie informacje, odwiedź odpowiedni organ administracyjny.

Niezależna informacja o każdym pojeździe bez danych osobowych

Staramy się pokazać obszerną, niezależną historię samochodu, ale nie odnosimy się w najmniejszym stopniu do ludzi lub ich danych osobowych. Autoraport przekazuje takie informacje jak przebieg pojazdu, szkody komunikacyjne, wyceny napraw pojazdu, pochodzenie pojazdu i wiele innych informacji o pojazdach. Nigdy nie udostępniamy informacji o obecnym lub poprzednim właścicielu, a jedynie informacje o używanych samochodach, jak np. poważne zdarzenia jak szkoda całkowita auta. Zdarza się też, że nie znajdujemy nic i to może być bardzo dobra wiadomość.

Zobacz jak działa Autoraport:

Zobacz, ile możesz zyskać dzięki Autoraportowi

Jak wygląda Autoraport.

Możesz zaoszczędzić czas i pieniądze

Czas to pieniądz! Zatem zamiast jeździć i oglądać każde auto z ogłoszenia, najpierw dowiedz się o nim prawdy bez ruszania się z domu o dowolnej porze dnia i nocy. My szanujemy Twój czas! Otrzymasz pełny Autoraport w ciągu 5 minut od zaksięgowania wpłaty. Nie przepłacaj! U nas za darmo sprawdzisz czy mamy informacje o danym pojeździe oraz otrzymasz darmową pomoc od naszego eksperta. Ponadto gwarantujemy zwrot pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług!
Jak wygląda Autoraport.

Poznać podstawowe wydarzenia

Dowiesz się czy samochód miał wypadek, widnieje w kartotekach policyjnych jako kradziony lub ma cofnięty licznik. Możesz sprawdzić czy jest po remoncie generalnym oraz czy przeszedł badania techniczne i kontrolę emisji spalin.

Zobaczyć powypadkowe zdjęcia

Nie wszystkie wypadki są poważne, czasami jest to niewielka stłuczka. Dobrze jednak wiedzieć jak to naprawdę wyglądało. Jeśli tylko istnieje fotograficzna dokumentacja powypadkowa, otrzymasz ją w swoim Autoraporcie.

Jak wygląda Autoraport.

Otrzymać szczegóły wypadków

Większość "BEZWYPADKOWYCH" pojazdów to tak naprawdę samochody po wypadkach, czasami bardzo poważnych. Jeśli miał miejsce wypadek to poznasz jego typ i rodzaj uszkodzenia auta, a nawet czy otworzyła się poduszka powietrzna. Czasami drobna stłuczka może być powodem dużych kłopotów i sporych kosztów. Autraport może Ci pokazać koszt naprawy oraz wartość samochodu oszacowaną przez rzeczoznawcę.
Jak wygląda Autoraport.

Dostać oryginalne dane techniczne

Nieuczciwi sprzedawcy zamieniają orginalne elementy, na niższej jakości albo podróbki, a oryginalne części sprzedają dla dodatkowego zysku. Znając prawdziwe informacje techniczne o pojeździe jesteś w stanie sprawdzić czy to, co kupujesz jest oryginalne.
Jak wygląda Autoraport.

Sprawdzić jak auto było używane

Warto wiedzieć czy samochód był częścią floty, autem firmowym, własnością wypożyczalni, czy może był używany jako taksówka. Poznasz daty i miejsca kolejnych rejestracji oraz ilu miał właścicieli.

Używane samochody często mają ukryte wady. Nie ryzykuj niespodziewanych kosztów oraz narażania zdrowia i życia swojego i swoich bliskich.

Sprawdź prawdziwą historię pojazdu

Wpisz numer VIN pojazdu który chcesz sprawdzić!
SPRAWDŹ VIN
Opinie Użytkowników
 • Bardzo dziękuję za dane które otrzymałam. Po zapoznaniu się z danymi które kupiłam na Waszej stronie dowiedziałam się ze moje nowe autko zamiast 61 tys. przebiegu posiada 168 tys. Po zakupie jakie miało miejsce 7 maja autko zaczęło się psuć. Zażądałam zwrotu za naprawę autka ale sprzedający stawiał opory. Ale gdy uświadomiłam sprzedającego, że wiem o prawdziwym przebiegu samochodu . Szybko oddał mi pieniądze i zabrał autko.

  - Ania K.
 • Nie będę ukrywał, że nie wierzyłem w sprawdzanie VIN. Autoraport mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Teraz wykupuję za każdym razem kiedy mam auto na oku.

  W branży motoryzacyjnej jest nadal za dużo oszustów. Mam nadzieję, że Wasza firma będzie zmniejszać im liczbę okazji. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 • Autoraport był OGROMNIE wręcz przydatny, wcześniej nie wiedziałem nic o takiej możliwości. Oszuści chyba Was bardzo nie lubią :-)) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję

 • Dziekuję bardzo za te informacje, są dla mnie bardzo pomocne, rezygnuję z zakupu tego auta (oczywiście jako idealne bezwypadkowe). Sprawdzenie VIN w waszym serwisie mnie uratowało.

 • Super serwis! Wpisując tylko numer VIN mam wiarygodne dane. Wykupiłem 7 Autoraportów i znalazłem naprawdę bezwypadkowe auto. Reszta szkoda mówić, same badziewia. Super serwis godny polecenia!

 • Dziękuję za informację, która wyjaśniła mi wiele wątpliwości.

  Dobrze że takie narzędzie jak wasza strona istnieje, gdyż wielu oszustów ma coraz mniejsze pole manewru.

 • Nie spodziewałem się takiego niesamowitego podejścia do klienta, jestem szczerze zaskoczony (żeby nie powiedzieć w szoku)!

 • Bardzo dziękuje za tak obszerną i bardzo ważną dla mnie opinię na temat tego auta. Sprawdzenie VIN w serwisie autoraport.pl zdecydowanie warte.

 • Znalazłem w internecie trzy auta w różnych miastach. Pierwsze auto miało dwa poważne wypadki, drugie auto było po kasacji a trzecie po drobnej kolizji. Pojechałem zobaczyć ten trzeci samochód na własne oczy. Z Autoraportu wiedziałem, że stłuczka była z tyłu. Samochód okazał się w lepszym stanie niż myślałem. Zdecydowanie polecam. Warto dla samego oszczędzenia czasu!

 • Kupiłem auto i w trasie do domu pękło mi podwozie po lewej stronie! Wg. Autoraportu, sprzedali mi składaka po kasacji! Pokazałem Policji Autoraport. Nic nie zrobią. Powiedzieli mi, że mogłem sprawdzić Autoraport przed kupnem auta. Co za p********* kraj! Możecie mi pomóć?

 • Bardzo dziękuję za tak obszerną i dokładną interpretację tych faktów. Sprawdzanie VIN było szybkie i łatwe. Serwis godny polecenia.

 • Szukałem wiele aut na autoraport.pl jednak nie wszystkie były w bazie serwisu. Które mogłem to wykupiłem. Nie spodziewałem się, że niektóre auta mogą dobrze wyglądać, choć były po aż takich przejściach. Przy jednym z samochodów, autoraport wykazał dwa wydarzenia, to były bardzo małe kolizje. Kupiłem to auto i jestem zadowolony. Zdecydowanie warto sprawdzić każdy samochód! Wolę znać prawdziwą historię, a nie strzelać totalnie w ciemno.

 • Bardzo dziękuję za informacje.

  Popieram Wasze działania i serdecznie życzę Wam i potencjalnym kupcom aut powodzenia.

 • Bardzo dziękuję za raport. Sprawdzanie VIN w procesie szukania samochodu używanego bardzo mi pomogło w podjęciu dobrej decyzji.

 • Dziękuję za sprawną realizację zamówienia. Raport VIN zdecydowanie przydatny i oszczędił mi czas oraz nerwy. Wiarygodna historia auta po VIN to bardzo dobry pomysł. Życzę powodzenia.

 • Wielkie dzięki za wyczerpujący raport VIN, oczywiście sprawdzanie numeru VIN przez Autoraport w zupełności mnie satysfakcjonuje i wyczerpuje temat. Dziękuje & pozdrawiam.

Niezależna informacja

Autoraport jest niezależnym źródłem informacji zgromadzonych z różnych źródeł, w tym zagranicznych i odpłatnych. Autoraport nie udostępnia dokumentów lub usług umożliwiających uzyskanie, odnowienie, wymianę lub sprawdzenie oficjalnych dokumentów bądź informacji, które są dostępne bezpośrednio w organach administracji publicznej. Jeśli potrzebujesz takiej usługi, polecamy odwiedzić odpowiedni organ administracyjny.

Tylko informacje o pojazdach

Staramy się pokazać obszerną, niezależną historię samochodu, ale nie odnosimy się w najmniejszym stopniu do ludzi lub ich danych osobowych. Autoraport przekazuje takie informacje jak przebieg pojazdu, szkody komunikacyjne, wyceny napraw pojazdu, pochodzenie pojazdu i wiele innych informacji o pojazdach. Nigdy nie udostępniamy informacji o obecnym lub poprzednim właścicielu, a jedynie informacje o używanych samochodach, jak np. poważne zdarzenia jak szkoda całkowita auta. Zdarza się też, że nie znajdujemy nic i to może być bardzo dobra wiadomość.