Menu

Sprawdzić VIN

Skandal na Polskim rynku. Ponad 73% aut ogłaszanych na sprzedaż jako "bezwypadkowe" to w rzeczywistości auta po poważnych wypadkach. Dlatego tak ważne jest by sprawdzić VIN, ponieważ jest to wygodna oraz szybka metoda na sprawdzenie historii pojazdu.

Zakup auta to wysoki wydatek, warto więc wiedzieć co się tak naprawdę kupuje. Aby poznanać prawdziwą historię pojazdu wystarczy sprawdzić VIN w Autoraport

Historia pojazdu

Nie chcemy zostać oszukani - to jasne. Jak najłatwiej uniknąć bycia ofiarą oszustwa? Trzeba poznać historię pojazdu. Jednak bardzo ważne jest to, aby to była prawdziwa historia pojazdu a nie wymyślona przez sprzedawcę czy importera.

Domagaj się danych z niezależnych i wiarygodnych źródeł. Autoraport jest firmą niezależną, dbającą o dostęp do autentycznych i wiarygodnych danych, tylko i wyłącznie ze sprawdzonych źródeł.

Numer VIN, gdzie go znaleźć?

Jedyną informację której potrzebujesz by sprawdzić historię pojazdu to numer VIN. Na szczęście, bardzo łatwo ten numer odzyskać. Możesz to zrobić bez zangażowania właściciela pojazdu. Numer VIN można znaleźć:

Każdy pojazd posiada co najmniej jedną na stałe wmontowaną specjalną tabliczkę z numerem VIN. Najbardziej standardowe miejsce na taką tabliczkę jest na desce rozdzielczej, którą widać przez przednią szybę po stronie kierowcy. Numer VIN znajduje się parę centymetrów powyżej miejsca gdzie szyba styka się z deską rozdzielczą. Co ważne, widać ją i łatwo odczytać cały nr VIN z zewnątrz samochodu. Nie jest konieczny dostęp do środka auta.

Numer VIN znajdziesz również w polu oznaczonym literą E w dowodzie rejestracyjnym samochodu.

Trzeba pamiętać, że każdy numer VIN na każdej tabliczce oraz w dokumencie muszą być identyczne.

Przykładowy Autoraport

Zobacz jak wygląda przykładowy Autoraport, czyli wiarygodna historia pojazdu::

przykładowy Autoraport

Dlaczego warto sprawdzić VIN? Ponieważ nie chcemy zostać oszukani!

Wiemy jak sprawdzić VIN. Wiemy, że nie chcemy zostać oszukani. Nie chcemy ryzykować kupna kota w worku, który może nas kosztować słono nie tylko pod względem finansowym, ale też nie chcemy ryzykować zdrowia a nawet życia swojego i swoich bliskich, jeżdżąc przerobionym, niebezpiecznym autem. Nikt z nas nie chce zostać ofiarą oszustów. Autoraport powstał właśnie dla osób takich jak Ty, które doceniają wiarygodność, uczciwość oraz udane, bezpieczne zakupy samochodu.

Teraz wiesz już jak sprawdzić VIN. Wpisz VIN pojazdu poniżej, otrzymaj prawdziwą historię auta i nie daj się oszukać!

Sprawdź prawdziwą historię pojazdu

Wpisz numer VIN pojazdu który chcesz sprawdzić!
SPRAWDŹ VIN
Opinie Użytkowników
 • Bardzo dziękuję za dane które otrzymałam. Po zapoznaniu się z danymi które kupiłam na Waszej stronie dowiedziałam się ze moje nowe autko zamiast 61 tys. przebiegu posiada 168 tys. Po zakupie jakie miało miejsce 7 maja autko zaczęło się psuć. Zażądałam zwrotu za naprawę autka ale sprzedający stawiał opory. Ale gdy uświadomiłam sprzedającego, że wiem o prawdziwym przebiegu samochodu . Szybko oddał mi pieniądze i zabrał autko.

  - Ania K.
 • Nie będę ukrywał, że nie wierzyłem w sprawdzanie VIN. Autoraport mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Teraz wykupuję za każdym razem kiedy mam auto na oku.

  W branży motoryzacyjnej jest nadal za dużo oszustów. Mam nadzieję, że Wasza firma będzie zmniejszać im liczbę okazji. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 • Autoraport był OGROMNIE wręcz przydatny, wcześniej nie wiedziałem nic o takiej możliwości. Oszuści chyba Was bardzo nie lubią :-)) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję

 • Dziekuję bardzo za te informacje, są dla mnie bardzo pomocne, rezygnuję z zakupu tego auta (oczywiście jako idealne bezwypadkowe). Sprawdzenie VIN w waszym serwisie mnie uratowało.

 • Super serwis! Wpisując tylko numer VIN mam wiarygodne dane. Wykupiłem 7 Autoraportów i znalazłem naprawdę bezwypadkowe auto. Reszta szkoda mówić, same badziewia. Super serwis godny polecenia!

 • Dziękuję za informację, która wyjaśniła mi wiele wątpliwości.

  Dobrze że takie narzędzie jak wasza strona istnieje, gdyż wielu oszustów ma coraz mniejsze pole manewru.

 • Nie spodziewałem się takiego niesamowitego podejścia do klienta, jestem szczerze zaskoczony (żeby nie powiedzieć w szoku)!

 • Bardzo dziękuje za tak obszerną i bardzo ważną dla mnie opinię na temat tego auta. Sprawdzenie VIN w serwisie autoraport.pl zdecydowanie warte.

 • Znalazłem w internecie trzy auta w różnych miastach. Pierwsze auto miało dwa poważne wypadki, drugie auto było po kasacji a trzecie po drobnej kolizji. Pojechałem zobaczyć ten trzeci samochód na własne oczy. Z Autoraportu wiedziałem, że stłuczka była z tyłu. Samochód okazał się w lepszym stanie niż myślałem. Zdecydowanie polecam. Warto dla samego oszczędzenia czasu!

 • Kupiłem auto i w trasie do domu pękło mi podwozie po lewej stronie! Wg. Autoraportu, sprzedali mi składaka po kasacji! Pokazałem Policji Autoraport. Nic nie zrobią. Powiedzieli mi, że mogłem sprawdzić Autoraport przed kupnem auta. Co za p********* kraj! Możecie mi pomóć?

 • Bardzo dziękuję za tak obszerną i dokładną interpretację tych faktów. Sprawdzanie VIN było szybkie i łatwe. Serwis godny polecenia.

 • Szukałem wiele aut na autoraport.pl jednak nie wszystkie były w bazie serwisu. Które mogłem to wykupiłem. Nie spodziewałem się, że niektóre auta mogą dobrze wyglądać, choć były po aż takich przejściach. Przy jednym z samochodów, autoraport wykazał dwa wydarzenia, to były bardzo małe kolizje. Kupiłem to auto i jestem zadowolony. Zdecydowanie warto sprawdzić każdy samochód! Wolę znać prawdziwą historię, a nie strzelać totalnie w ciemno.

 • Bardzo dziękuję za informacje.

  Popieram Wasze działania i serdecznie życzę Wam i potencjalnym kupcom aut powodzenia.

 • Bardzo dziękuję za raport. Sprawdzanie VIN w procesie szukania samochodu używanego bardzo mi pomogło w podjęciu dobrej decyzji.

 • Dziękuję za sprawną realizację zamówienia. Raport VIN zdecydowanie przydatny i oszczędił mi czas oraz nerwy. Wiarygodna historia auta po VIN to bardzo dobry pomysł. Życzę powodzenia.

 • Wielkie dzięki za wyczerpujący raport VIN, oczywiście sprawdzanie numeru VIN przez Autoraport w zupełności mnie satysfakcjonuje i wyczerpuje temat. Dziękuje & pozdrawiam.

Niezależna informacja

Autoraport jest niezależnym źródłem informacji zgromadzonych z różnych źródeł, w tym zagranicznych i odpłatnych. Autoraport nie udostępnia dokumentów lub usług umożliwiających uzyskanie, odnowienie, wymianę lub sprawdzenie oficjalnych dokumentów bądź informacji, które są dostępne bezpośrednio w organach administracji publicznej. Jeśli potrzebujesz takiej usługi, polecamy odwiedzić odpowiedni organ administracyjny.

Tylko informacje o pojazdach

Staramy się pokazać obszerną, niezależną historię samochodu, ale nie odnosimy się w najmniejszym stopniu do ludzi lub ich danych osobowych. Autoraport przekazuje takie informacje jak przebieg pojazdu, szkody komunikacyjne, wyceny napraw pojazdu, pochodzenie pojazdu i wiele innych informacji o pojazdach. Nigdy nie udostępniamy informacji o obecnym lub poprzednim właścicielu, a jedynie informacje o używanych samochodach, jak np. poważne zdarzenia jak szkoda całkowita auta. Zdarza się też, że nie znajdujemy nic i to może być bardzo dobra wiadomość.