Menu

Sprawdzanie VIN

Skandal! Sprzedawcy nas oszukują. Niestety ogromna ilość samochodów na sprzedaż jako "bezwypadkowe" to w rzeczywistościi auta po wypadkach. Dlatego nie możemy ufać sprzedawcom i zawsze pamiętać że sprawdzanie VIN to konieczność, ponieważ jest to prosta metoda sprawdzenia historii pojazdu.

Zobacz wideo demaskujące jak się robi bezwypadkowe auto.

To się dzieje w każdym mieście codziennie, ponieważ oszuści mogą dobrze na tym zarobić i wiedzą jakich sposobów użyć, by nabrać nieświadomych klientów.

Prawdziwa historia pojazdu

Nie chcemy zostać ofiarą oszustwa. Najlepszym sposobem jest poznanie historii samochodu. Jednak historii nie wymyślonej przez sprzedawcę, nie wyciągniętej ze sfałszowanych dokumentów. Wręcz przeciwnie, domagajmy się prawdziwej, godnej zaufania historii pojazdu, która pochodzi z niezależnego źródła. Taką prawdziwą historię auta otrzymasz tylko w Autoraport.

Gdzie można znaleźć numer VIN?

Aby sprawdzić prawdziwą historię pojazdu w Autoraport potrzebny jest tylko numer VIN, który można znaleźć:

W polu oznaczonym literą E w dowodzie rejestracyjnym samochodu.

Na tabliczce przyczepionej na stałe wewnątrz nadwozia samochodu. Najczęściej tabliczkę znajdziesz parę centymetrów powyżej miejsca gdzie szyba styka się z deską rozdzielczą po stronie kierowcy, patrząc z zewnątrz przez przednią szybę. Nawet nie trzeba mieć dostępu do środka pojazdu.

UWAGA: wszystkie numery VIN, czyli na tabliczce oraz w dokumentach, muszą być identyczne.

Przykładowy Autoraport

Zobacz jak wygląda przykładowa prawdziwa historia pojazdu w Autoraport:

przykładowy Autoraport

Rady ludzi na Facebook'u

Sprawdzanie VIN w Autoraport uchroni Cię przed oszustwem!

Wiemy że bardzo ważne jest sprawdzanie VIN każdego pojazdu. Nie chcemy ryzykować kupna kota w worku. Nie chcemy ryzykować kupna złomu, który trafił znów na nasze drogi. Nie mamy zamiaru ryzykować swojego zdrowia i życia naszych bliskich. Nie chcemy też wyrzucać w błoto swoich ciężko zapracowanych pieniędzy. Mówiąc wprost, nie chcemy zostać ofiarą oszustów.

Serwis Autoraport powstał właśnie dla rodaków takich jak Ty, ceniających uczciwość, wiarygodność oraz udane zakupy.

Wpisz VIN pojazdu poniżej, sprawdź jego prawdziwą historię i nie daj się oszukać!

Sprawdź prawdziwą historię pojazdu

Wpisz numer VIN pojazdu który chcesz sprawdzić!
SPRAWDŹ VIN
Opinie Użytkowników
 • Bardzo dziękuję za dane które otrzymałam. Po zapoznaniu się z danymi które kupiłam na Waszej stronie dowiedziałam się ze moje nowe autko zamiast 61 tys. przebiegu posiada 168 tys. Po zakupie jakie miało miejsce 7 maja autko zaczęło się psuć. Zażądałam zwrotu za naprawę autka ale sprzedający stawiał opory. Ale gdy uświadomiłam sprzedającego, że wiem o prawdziwym przebiegu samochodu . Szybko oddał mi pieniądze i zabrał autko.

  - Ania K.
 • Nie będę ukrywał, że nie wierzyłem w sprawdzanie VIN. Autoraport mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Teraz wykupuję za każdym razem kiedy mam auto na oku.

  W branży motoryzacyjnej jest nadal za dużo oszustów. Mam nadzieję, że Wasza firma będzie zmniejszać im liczbę okazji. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 • Autoraport był OGROMNIE wręcz przydatny, wcześniej nie wiedziałem nic o takiej możliwości. Oszuści chyba Was bardzo nie lubią :-)) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję

 • Dziekuję bardzo za te informacje, są dla mnie bardzo pomocne, rezygnuję z zakupu tego auta (oczywiście jako idealne bezwypadkowe). Sprawdzenie VIN w waszym serwisie mnie uratowało.

 • Super serwis! Wpisując tylko numer VIN mam wiarygodne dane. Wykupiłem 7 Autoraportów i znalazłem naprawdę bezwypadkowe auto. Reszta szkoda mówić, same badziewia. Super serwis godny polecenia!

 • Dziękuję za informację, która wyjaśniła mi wiele wątpliwości.

  Dobrze że takie narzędzie jak wasza strona istnieje, gdyż wielu oszustów ma coraz mniejsze pole manewru.

 • Nie spodziewałem się takiego niesamowitego podejścia do klienta, jestem szczerze zaskoczony (żeby nie powiedzieć w szoku)!

 • Bardzo dziękuje za tak obszerną i bardzo ważną dla mnie opinię na temat tego auta. Sprawdzenie VIN w serwisie autoraport.pl zdecydowanie warte.

 • Znalazłem w internecie trzy auta w różnych miastach. Pierwsze auto miało dwa poważne wypadki, drugie auto było po kasacji a trzecie po drobnej kolizji. Pojechałem zobaczyć ten trzeci samochód na własne oczy. Z Autoraportu wiedziałem, że stłuczka była z tyłu. Samochód okazał się w lepszym stanie niż myślałem. Zdecydowanie polecam. Warto dla samego oszczędzenia czasu!

 • Kupiłem auto i w trasie do domu pękło mi podwozie po lewej stronie! Wg. Autoraportu, sprzedali mi składaka po kasacji! Pokazałem Policji Autoraport. Nic nie zrobią. Powiedzieli mi, że mogłem sprawdzić Autoraport przed kupnem auta. Co za p********* kraj! Możecie mi pomóć?

 • Bardzo dziękuję za tak obszerną i dokładną interpretację tych faktów. Sprawdzanie VIN było szybkie i łatwe. Serwis godny polecenia.

 • Szukałem wiele aut na autoraport.pl jednak nie wszystkie były w bazie serwisu. Które mogłem to wykupiłem. Nie spodziewałem się, że niektóre auta mogą dobrze wyglądać, choć były po aż takich przejściach. Przy jednym z samochodów, autoraport wykazał dwa wydarzenia, to były bardzo małe kolizje. Kupiłem to auto i jestem zadowolony. Zdecydowanie warto sprawdzić każdy samochód! Wolę znać prawdziwą historię, a nie strzelać totalnie w ciemno.

 • Bardzo dziękuję za informacje.

  Popieram Wasze działania i serdecznie życzę Wam i potencjalnym kupcom aut powodzenia.

 • Bardzo dziękuję za raport. Sprawdzanie VIN w procesie szukania samochodu używanego bardzo mi pomogło w podjęciu dobrej decyzji.

 • Dziękuję za sprawną realizację zamówienia. Raport VIN zdecydowanie przydatny i oszczędił mi czas oraz nerwy. Wiarygodna historia auta po VIN to bardzo dobry pomysł. Życzę powodzenia.

 • Wielkie dzięki za wyczerpujący raport VIN, oczywiście sprawdzanie numeru VIN przez Autoraport w zupełności mnie satysfakcjonuje i wyczerpuje temat. Dziękuje & pozdrawiam.

Niezależna informacja

Autoraport jest niezależnym źródłem informacji zgromadzonych z różnych źródeł, w tym zagranicznych i odpłatnych. Autoraport nie udostępnia dokumentów lub usług umożliwiających uzyskanie, odnowienie, wymianę lub sprawdzenie oficjalnych dokumentów bądź informacji, które są dostępne bezpośrednio w organach administracji publicznej. Jeśli potrzebujesz takiej usługi, polecamy odwiedzić odpowiedni organ administracyjny.

Tylko informacje o pojazdach

Staramy się pokazać obszerną, niezależną historię samochodu, ale nie odnosimy się w najmniejszym stopniu do ludzi lub ich danych osobowych. Autoraport przekazuje takie informacje jak przebieg pojazdu, szkody komunikacyjne, wyceny napraw pojazdu, pochodzenie pojazdu i wiele innych informacji o pojazdach. Nigdy nie udostępniamy informacji o obecnym lub poprzednim właścicielu, a jedynie informacje o używanych samochodach, jak np. poważne zdarzenia jak szkoda całkowita auta. Zdarza się też, że nie znajdujemy nic i to może być bardzo dobra wiadomość.